• Česká verze e-shopu
  • Česká verze e-shopu

Zavolejte nám: 800 174 632

AKTUALITY

14.12.2021

Upozornění k doručování zásilek do konce roku 2021

Vážení zákazníci,

všechny objednávky odbavujeme bezprostředně po jejich obdržení a jak nejrychleji je to možné. Jelikož poštovní a kurýrní služby kolabují a omezují počty doručovaných balíků, nejsme schopni garantovat termín doručení Vašich objednávek do Vánoc.

Poslední objednávky v tomto roce budeme přijímat do pondělí 20. 12. 2021. Objednávky, které obdržíme po tomto termínu, budeme vyřizovat v 1. týdnu nového roku 2022.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný adventní čas!


13.10.2019

Odstávka elektřiny/expedice objednávek

Vážení zákazníci,
v pondělí 14. 10. 2019 proběhne v naší provozovně odstávka elektrické energie. Vaše objednávky budou tedy expedovány následující den. S odstávkou také souvisí nedostupnost telefonického spojení do naší firmy. Plně k dispozici budeme opět v úterý 15. 10. 2019.
Děkujeme za pochopeni!

16.09.2018

Nová řada bylinných mastí

Vyzkoušejte novou řadu tradičních bylinných mastí s vysokým obsahem aktivních látek!
Jedinečná receptura MedPharma bylinných mastí bez obsahu PEG, parabenů, parfémů a barviv je šetrná nejen k vaší pokožce, ale rovněž i k životnímu prostředí.

MedPharma Heřmánková mast je tradiční bylinná mast, která je jedinečnou kombinací extraktu heřmánku lékařského, aloe vera, bisabololu, mandlového oleje, esenciálního oleje levandule lékařské a vitaminu E.
Heřmánek má vynikající zklidňující a regenerační účinky na podrážděnou pokožku a pomáhá při hojení popraskané kůže, opruzeninách, po spálení sluncem, omrzlinách, po ozáření rentgenovými paprsky nebo radioterapii.
Díky svému složení a kombinaci aktivních látek plní silnou ochrannou a bariérovou funkci, hydratuje, dobře promašťuje pokožku, čímž zabraňuje jejímu vysoušení.

MedPharma Měsíčková mast je bylinná mast, která je díky vysokému obsahu přírodních olejů a aktivních látek vhodná k péči o suchou a popraskanou pokožku nohou, rukou a také k masážím. Měsíček lékařský je známý svými příznivými účinky na kůži, podporuje regeneraci pokožky. Mast navíc obsahuje aloe vera, mandlový olej a vitamin E. Díky vysokému obsahu aktivních látek a přírodních olejů dokonale hydratuje, promašťuje a omezuje ztrátu vody v pokožce.

MedPharma Kostivalová mast je tradiční bylinná mast s blahodárným zklidňujícím účinkem při masáži pohybového aparátu (unavené nohy, namožené svaly, šlachy, klouby a páteř). Mast je vynikající při rehabilitaci a pro ošetření pokožky při podlitinách. MedPharma Kostivalová mast je jedinečnou kombinací extraktů z kostivalu lékařského, arniky horské, harpagofyta ležatého, mandlového oleje, bambuckého másla a glycerinu. Pro svoje účinky aktivních látek je také skvělým doplňkem při rehabilitaci, a to zvláště při regeneraci zlomenin. Vysoký obsah přírodních olejů zajišťuje velmi dobré promaštění a výborné vstřebávání.


19.08.2018

Letní dny dopravy zdarma

Ve dnech od 20. 8. 00:00 do 22. 8. 2018 23:59 budou probíhat Letní dny dopravy zdarma! Při nákupu nad 300 Kč neplatíte poštovné!

Do konce akce zbývá


20.07.2018

Opalovací přípravky vhodné pro ochranu tetování

Milovníci tetování!

Rádi bychom Vám představili přírodní kosmetiku šetrnou k pokožce a snadno odbouratelnou v přírodě. Naše kosmetické přípravky s vysokým obsahem přírodních látek jsou především bez PEGů, parabenů, barviv a zbytečných chemických látek.

Pár rad: „Jak chránit tetování před sluníčkem“

• Minimálně 3 týdny nevystavujte čerstvé tetování slunečním paprskům.
• Tetováním narušená pokožka se hojí i několik měsíců, takže čerstvé tetování je i takové, které jste si nechali udělat před 3 měsíci.
• Tkáň narušená tetováním je náchylná ke spálení, proto jí chraňte opalovacím přípravkem s vysokým SPF faktorem.

Jedněmi z našich TOP přípravků, které bychom Vám rádi představili, jsou TATTOO Opalovací mléko SPF 50 a TATTOO Opalovací mléko SPF 30.

Společnost MedPharma, spol. s r.o. investovala významné finanční prostředky do vývoje a klinického testování opalovacích mlék s vysokým UV faktorem a obsahem fyzikálních faktorů. Testování probíhalo v mezinárodní akreditované společnosti Eurofins pod kontrolou dermatologů.
Studie prokázaly, že MedPharma Opalovací mléka s SPF 50 a SPF 30 jsou hypoalergenní, voděodolná, určená především pro citlivou pokožku. Zajišťují vysokou ochranu proti UVA a UVB. Navíc jsou tyto opalovací přípravky obohaceny o panthenol, aloe vera a vitamin E, které i podrážděnou pokožku dokonale zklidní a podpoří její regeneraci.

Speciálně vyvinuté voděodolné a hypoalergenní MedPharma Opalovací mléko s SPF 50 anebo s SPF 30 chrání pokožku před poškozením způsobeným UVA a UVB zářením, čímž pomáhá zamezit barevným změnám tetování.

Opalovací přípravky (stejně jako celé naše portfolio výrobků) lze zakoupit v lékárnách, v našem e-shopu www.medpharma.cz anebo objednat na bezplatné telefonní lince 800 174 632.
Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin.

Jsme tým mladých lidí a zaměřujeme se také na vývoj dalších kosmetických přípravků určených k ošetření pokožky po tetování.


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

  • Heureka - Ověřeno zákazníky Heureka - Ověřeno zákazníky
  • zavolej zavolej
  • výhody výhody