• Česká verze e-shopu
  • Česká verze e-shopu

Zavolejte nám: 800 174 632

AKTUALITY

16.09.2018

Nová řada bylinných mastí

Vyzkoušejte novou řadu tradičních bylinných mastí s vysokým obsahem aktivních látek!
Jedinečná receptura MedPharma bylinných mastí bez obsahu PEG, parabenů, parfémů a barviv je šetrná nejen k vaší pokožce, ale rovněž i k životnímu prostředí.

MedPharma Heřmánková mast je tradiční bylinná mast, která je jedinečnou kombinací extraktu heřmánku lékařského, aloe vera, bisabololu, mandlového oleje, esenciálního oleje levandule lékařské a vitaminu E.
Heřmánek má vynikající zklidňující a regenerační účinky na podrážděnou pokožku a pomáhá při hojení popraskané kůže, opruzeninách, po spálení sluncem, omrzlinách, po ozáření rentgenovými paprsky nebo radioterapii.
Díky svému složení a kombinaci aktivních látek plní silnou ochrannou a bariérovou funkci, hydratuje, dobře promašťuje pokožku, čímž zabraňuje jejímu vysoušení.

MedPharma Měsíčková mast je bylinná mast, která je díky vysokému obsahu přírodních olejů a aktivních látek vhodná k péči o suchou a popraskanou pokožku nohou, rukou a také k masážím. Měsíček lékařský je známý svými příznivými účinky na kůži, podporuje regeneraci pokožky. Mast navíc obsahuje aloe vera, mandlový olej a vitamin E. Díky vysokému obsahu aktivních látek a přírodních olejů dokonale hydratuje, promašťuje a omezuje ztrátu vody v pokožce.

MedPharma Kostivalová mast je tradiční bylinná mast s blahodárným zklidňujícím účinkem při masáži pohybového aparátu (unavené nohy, namožené svaly, šlachy, klouby a páteř). Mast je vynikající při rehabilitaci a pro ošetření pokožky při podlitinách. MedPharma Kostivalová mast je jedinečnou kombinací extraktů z kostivalu lékařského, arniky horské, harpagofyta ležatého, mandlového oleje, bambuckého másla a glycerinu. Pro svoje účinky aktivních látek je také skvělým doplňkem při rehabilitaci, a to zvláště při regeneraci zlomenin. Vysoký obsah přírodních olejů zajišťuje velmi dobré promaštění a výborné vstřebávání.


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

  • Heureka - Ověřeno zákazníky Heureka - Ověřeno zákazníky
  • zavolej zavolej
  • výhody výhody