• Česká verze e-shopu
  • Česká verze e-shopu

Zavolejte nám: 800 174 632

Akční nabídka červen/červenec 2020

Vážení zákazníci,

   na měsíc červen a červenec 2020 jsme pro Vás připravili slevu 10 % na kompletní sortiment produktů MedPharma.

   Pro inspiraci jsme pro Vás vytipovali několik potravních doplňků, z kosmetických přípravků bychom Vás rádi upozornili např. na Panthenol HA anti-aging krém, který je vyvinut pro každodenní péči, výživu a hydrataci pleti zatížené povětrnostními vlivy, jako je např. sluneční záření nebo na zklidňující Venucare® gel Natural pro aktivní péči o těžké a unavené nohy, kterým dodává příjemný pocit svěžesti a přináší nohám úlevu.

   Rádi bychom Vás také upozornili na novinku v sortimentu – Zinek 25 mg Forte. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky, k normální plodnosti a reprodukci. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normální funkci imunitního systému.

   Vybírejte ze široké nabídky dalších vitaminů, minerálů, zelených potravin, speciálních přípravků, přírodní kosmetiky, zdravotnických prostředků, náplastí a dalších produktů.

   Ke každé objednávce navíc získáte balení mincí z mléčné čokolády Chocoland®, 50 g.

   10% sleva platí na celý sortiment MedPharma* do 31. 7. 2020.


 SLEVOVÝ KUPON: SLEVA10


Kupon zadávejte ve 3. kroku objednacího procesu „Platby a doručení“ v části „Možné slevy“ do políčka, které se zaktivní po označení volby „Sleva pro držitele slevového kuponu". *Kupon bude uplatněn na veškeré zboží značky MedPharma, které máte vloženo v košíku (mimo akční pakety, již zlevněné produkty označené příznakem „Akce“, zboží v sekcích Výživa nejen pro sportovce a Výprodej).

Akční členské ceny jsou platné při písemné, telefonické nebo e-mailové objednávce. Při objednávce prostřednictvím e-shopu www.medpharma.cz jsou akční členské ceny zohledněny pouze po úspěšném přihlášení do zákaznického účtu a uplatnění slevového kuponu „SLEVA10“. V případě jednorázové objednávky bez přihlášení bude akční cena vypočítána z běžných cen produktů.


 

AKČNÍ LETÁK KE STAŽENÍ
AKČNÍ CENÍK DOPLŇKŮ STRAVY
AKČNÍ CENÍK PŘÍRODNÍ KOSMETIKY, ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ A NÁPLASTÍ MEDPLASTER


Jaký bonus si můžete vybrat za Vaši objednávku?
Při objednávce nad 1 000 Kč: Desinfekční gel isolda 100 ml* + doprava zdarma.
Při objednávce nad 2 000 Kč: Ariel – gelové kapsle na praní* + doprava zdarma.
Při objednávce nad 3 000 Kč: Tescoma® sada dóz na potraviny + sada steakových příborů* + doprava zdarma.

BLIŽŠÍ INFORMACE O JEDNOTLIVÝCH BONUSECH NALEZNETE ZDE.

Jak vybrat bonus za Váš nákup?
Bonus nebo kombinaci bonusů, které si vyberete zdarma za Váš nákup, specifikujte prosím v poznámce před dokončením objednávky.

Společnost MedPharma Vám přeje slunečné letní dny a hlavně pevné zdraví!


* Reklamní a propagační předmět, změna vyhrazena. Na reklamní a propagační předmět není právní nárok. Design a barva bonusů se může lišit dle aktuální skladové dostupnosti. Platí do vydání zásob! Fotografie bonusů mohou být ilustrační. ** při běžných maloobchodních cenách.

  • Heureka - Ověřeno zákazníky Heureka - Ověřeno zákazníky
  • zavolej zavolej
  • výhody výhody