• Česká verze e-shopu
  • Česká verze e-shopu

Zavolejte nám: 800 174 632

Chřipkové období je opět zde!

Vážení zákazníci,

   na měsíc únor jsme pro Vás připravili slevu 20 % nejen na přípavky podporující správnou funkci imunitního systému, ale zároveň i na kompletní sortiment produktů MedPharma.

   Pro snazší překlenutí nepříjemného období chřipek a nachlazení jsme pro Vás vytipovali několik vhodných potravních doplňků s vysokým obsahem vitaminu C, z kosmetických přípravků bychom Vás rádi upozornili např. na Nosní mast, která je vynikajícím pomocníkem pro zklidnění podrážděné pokožky při rýmě nebo Baby Zimní krém Natural bez obsahu vody pro péči o jemnou dětskou pokožku, který ale jistě ocení i dospělí.

   Vybírejte ze široké nabídky dalších vitaminů, minerálů, zelených potravin, speciálních přípravků, přírodní kosmetiky, zdravotnických prostředků, náplastí a dalších produktů.

   20% sleva platí na celý sortiment MedPharma* do 29. 2. 2020.


 SLEVOVÝ KUPON: UNOR20


Kupon zadávejte ve 3. kroku objednacího procesu „Platby a doručení“ v části „Možné slevy“ do políčka, které se zaktivní po označení volby „Sleva pro držitele slevového kuponu". *Kupon bude uplatněn na veškeré zboží značky MedPharma, které máte vloženo v košíku (mimo akční pakety, již zlevněné produkty označené příznakem „Akce“, zboží v sekcích Výživa nejen pro sportovce a Výprodej).  • Heureka - Ověřeno zákazníky Heureka - Ověřeno zákazníky
  • zavolej zavolej
  • výhody výhody