• Česká verze e-shopu
  • Česká verze e-shopu

Zavolejte nám: 800 174 632

Vánoční nadílka 2018

Vážení zákazníci!

Děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám zachovávali v roce 2018. Kolektiv pracovníků MedPharma, spol. s r.o. Vám přeje krásné Vánoce plné klidu a pohody, do nadcházejícího roku 2019 mnoho osobních i pracovních úspěchů a hlavně pevné zdraví!

Využijte 15% slevu na kompletní sortiment MedPharma a mnoho dalších výhod!
Vybírejte ze široké nabídky vitaminů, minerálů, zelených potravin, speciálních přípravků, přírodní kosmetiky a dalších produktů.

AKČNÍ LETÁK KE STAŽENÍ
AKČNÍ CENÍK STAŽENÍ

zdarma ke každé objednávce reklamní a propagační předmět:
vánoční stuha (2 m)*

Zdarma ke každé objednávce!

 

Jak uplatnit slevu 15 % na kompletní sortiment?
Aby systém správně spočítal celkovou cenu objednávky a byla Vám uplatněna sleva 15 % na kompletni sortiment, využijte prosím slevový kupon ve znění:


VANOCE18


Kupon zadávejte ve 3. kroku objednacího procesu „Platby a doručení“ v části „Možné slevy“ do políčka, které se Vám objeví po označení volby „Sleva pro držitele slevového kuponu". Kupon bude uplatněn na veškeré zboží značky MedPharma, které máte vloženo v košíku (mimo akční pakety, již zlevněné produkty označené příznakem „Akce“, zboží v sekcích Výživa nejen pro sportovce a Výprodej). Při využití slevového kuponu již nelze uplatnit množstevní ceny produktů.


Jaký bonus si můžete vybrat za Vaši objednávku?
• za každých 1 000 Kč Vaší objednávky 2× balení dřevěných ozdob* nebo vánoční svíčku „stromeček“*,
• za každých 1 500 Kč Vaší objednávky trendy vánoční kolekci Orion 500 g (mléčná nebo hořko-mléčná)“* nebo trendy šálu (výběr z více druhů)*,
• za každých 2 000 Kč Vaší objednávky jogurtovač Tescoma®* nebo alkohol tester Sencor SCA BA01*,
• za každých 2 500 Kč Vaší objednávky kuchyňskou váhu* nebo vysoušeč vlasů Sencor SHD-108VT*.

Bonusy lze dle hodnoty Vaší objednávky libovolně kombinovat. Bližší informace o bonusech naleznete zde
.

Jak vybrat bonus za Váš nákup?

Bonus nebo kombinaci bonusů, které si vyberete zdarma za Váš nákup, specifikujte prosím v poznámce před dokončením objednávky. Bonusy lze až do výše celkové ceny objednávky vzájemně libovolně kombinovat.


* Reklamní a propagační předmět, změna vyhrazena. Na reklamní a propagační předmět není právní nárok. Platí do vydání zásob. Design a barva bonusů se může lišit dle aktuální skladové dostupnosti. Fotografie bonusů mohou být ilustrační.

  • Heureka - Ověřeno zákazníky Heureka - Ověřeno zákazníky
  • zavolej zavolej
  • výhody výhody