• Česká verze e-shopu
  • Česká verze e-shopu

Zavolejte nám: 800 174 632

Vánoční nadílka 2021

Vážení zákazníci,
děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám zachovávali v roce 2021. Kolektiv pracovníků MedPharma, spol. s r.o. Vám přeje krásné Vánoce plné klidu a pohody, do nadcházejícího roku 2022 mnoho osobních i pracovních úspěchů a hlavně pevné zdraví!

Využijte 12% slevu na kompletní sortiment MedPharma!
Vybírejte ze široké nabídky vitaminů, minerálů, zelených potravin, speciálních přípravků, přírodní kosmetiky a dalších produktů. Akční nabídka platí pouze pro maloobchodní zákazníky.

Uplatnění akce „Vánoční nadílka 2021“ pro klienty pojišťovny 211

Akční leták ke stažení
Akční ceník doplňků stravy ke stažení
Akční ceník kosmetiky, zdravot. prostředků a náplasti MedPlaster ke stažení

Zdarma ke každé objednávce!

Jak uplatnit slevu 12 % na kompletní sortiment?
Aby systém správně spočítal celkovou cenu objednávky a byla Vám uplatněna sleva 12 % na kompletni sortiment, využijte prosím slevový kupon ve znění:


VANOCE21


Kupon zadávejte ve 3. kroku objednacího procesu „Platby a doručení“ v části „Možné slevy“ do políčka, které se Vám objeví po označení volby „Sleva pro držitele slevového kuponu". Kupon bude uplatněn na veškeré zboží značky MedPharma, které máte vloženo v košíku (mimo akční pakety, již zlevněné produkty označené příznakem „Akce“, zboží v sekcích Výživa nejen pro sportovce a Výprodej).


Jaký bonus si můžete vybrat za Vaši objednávku?
• za každých 500 Kč Vaší objendávky 1× vykrajovátko na cukroví*
• za každých 1 000 Kč Vaší objednávky čokoládové pralinky 110 g* + doprava zdarma.
• za každých 1 600 Kč Vaší objednávky froté ručník Verona 3 ks* nebo termohrnek Toro® vánoční kolekce Chocoland 400 g (JIŽ VYDÁNO) + doprava zdarma.
• za každých 3 000 Kč Vaší objednávky kosmetická sada Yves Rocher* nebo napařovací žehlička Sencor SSI 2027BL* + doprava zdarma.

Bonusy lze dle hodnoty Vaší objednávky libovolně kombinovat. Bližší informace o bonusech naleznete zde.

Jak vybrat bonus za Váš nákup?

Bonus nebo kombinaci bonusů, které si vyberete zdarma za Váš nákup, specifikujte prosím v poznámce před dokončením objednávky. Bonusy lze až do výše celkové ceny objednávky vzájemně libovolně kombinovat.

Doručení zboží v předvánočním období

Doručování zásilek je realizováno externími dopravci. Po předání zboží přepravci nejsme schopni nijak ovlivnit dobu doručení. U později obdržených objednávek nemůžeme bohužel garantovat dodání do vánočních svátků. Děkujeme za pochopení.


* Reklamní a propagační předmět, změna vyhrazena. Na reklamní a propagační předmět není právní nárok. Platí do vydání zásob. Design a barva bonusů se může lišit dle aktuální skladové dostupnosti. Fotografie bonusů mohou být ilustrační.

  • Heureka - Ověřeno zákazníky Heureka - Ověřeno zákazníky
  • zavolej zavolej
  • výhody výhody