• Česká verze e-shopu
  • Česká verze e-shopu

Zavolejte nám: 800 174 632

Slevová karta MAL a podmínky použití

SBÍREJTE BODY A ZÍSKEJTE POTRAVNÍ DOPLŇKY ZDARMA!

PRAVIDLA
1. Každý maloobchodní zákazník, který zakoupí přípravek MedPharma, spol. s r.o. prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 174 632 nebo prostřednictvím internetových stránek www.medpharma.info, může sbírat body na potravní doplňky společnosti MedPharma, spol. s r.o.

2. Za každých 200,- Kč objednávky potravních doplňků společnosti MedPharma, spol. s r.o. obdrží zákazník spolu se zakoupeným zbožím 1 bod.

3. Body se lepí do této slevové karty, kterou zákazník obdrží poštou. Pro získání karty stačí bezplatně zavolat na zákaznickou linku 800 174 632.

4. Za nasbírané body si může zákazník vybrat zdarma potravní doplňky z kompletního sortimentu společnosti MedPharma, spol. s r.o. (dle katalogu produktů).

5 nasbíraných bodů (1. úroveň) = zdarma potravní doplňky v hodnotě 100,- Kč
10 nasbíraných bodů (2. úroveň) = zdarma potravní doplňky v hodnotě 200,- Kč
15 nasbíraných bodů (3. úroveň) = zdarma potravní doplňky v hodnotě 300,- Kč
20 nasbíraných bodů (4. úroveň) = zdarma potravní doplňky v hodnotě 400,- Kč
25 nasbíraných bodů (5. úroveň) = zdarma potravní doplňky v hodnotě 500,- Kč

5. Jednotlivé produkty při výběru dárku se mohou vzájemně kombinovat, nesmí však cenou přesáhnout hodnotu dosažené úrovně nasbíraných bodů! Pro výpočet konečné hodnoty dárku je třeba vycházet z běžné ceny přípravku (nikoliv členské či akční), která je uvedená v ceníku produktů MedPharma, spol. s r.o.

6. Účastí na této akci vyjadřuje každý účastník svůj souhlas s tím, aby jím dobrovolně poskytnuté osobní údaje byly zpracovány pro marketingové účely na dobu neurčitou v souladu s platným zákonem, a to výhradně společností MedPharma, spol. s r.o., sídlo Křiby 292, 664 17 Tetčice. Tento souhlas může být kdykoliv písemně odvolán.

7. Adresa pro zaslání vyplněné hrací karty: MedPharma, spol. s r.o., Sivice 510, 664 07 Pozořice

Vytiskněte si Slevovou kartu pro lepení bodů!

Slevová karta MAL

  • Heureka - Ověřeno zákazníky Heureka - Ověřeno zákazníky
  • zavolej zavolej
  • výhody výhody