• Česká verze e-shopu
  • Česká verze e-shopu

Zavolejte nám: 800 174 632

AKTUALITY

20.12.2017

Rozšíření porfolia, přírodní kosmetika

Společnost MedPharma, spol. s r.o. je certifikovanou společností dle ISO 9001 a 13 485. Jedním z našich hlavních cílů je zaměření se na zákazníka, a proto jsme se rozhodli rozšířit naše portfolium o kvalitní přírodní kosmetické přípravky, které jsou bez zbytečné chemie, PEGů, parabenů, barviv, parfémů, minerálních olejů, SLS/SLES, silikonových olejů a pokud možno bez konzervantů.
Zdraví našich zákazníků je pro nás prioritou, proto i vývoj všech produktů pod značkou MedPharma vychází z nejnovějších trendů v oblasti medicíny, kosmetiky a lidského zdraví. Při vývoji výrobků nasloucháme také potřebám našich zákazníků a receptury jsou sestaveny tak, aby organizmus zbytečně nezatěžovaly, ale přinášely co největší prospěch. Kosmetické přípravky jsou navrženy s jednoduchým, avšak účinným složením s vysokým procentem aktivních látek, přírodních olejů a neobsahují zbytečné umělé látky jako ostatní konvenční produkty. Pokud si to povaha produktu vyžaduje, konzervační látky, které vybíráme, jsou vždy šetrné. U mycích gelů používáme pouze jemné mycí složky a šetrné tenzidy. Pro péči o vaší pokožku a pleť vybíráme ty nejkvalitnější suroviny. V našich přírodních kosmetických přípravcích převažují přírodní aktivní složky především bylinného původu a také přírodní oleje.
Všechny naše výrobky jsou testované v akreditovaných laboratořích.
Žádný z kosmetických přípravků, které prodáváme, nebyl testován na zvířatech.
Správně zvolená kosmetika je tou nejlepší volbou pro celou rodinu, neboť podporuje zdraví člověka i planety. Naše kosmetické přípravky neobsahují palmový olej.


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

  • Heureka - Ověřeno zákazníky Heureka - Ověřeno zákazníky
  • zavolej zavolej
  • výhody výhody