• Česká verze e-shopu
  • Česká verze e-shopu

Zavolejte nám: 800 174 632

Minerály a stopové prvky

Minerály a stopové prvky

Připravili jsme bohatou nabídku minerálů a stopových prvků, které představují to nejlepší pro vaše zdraví. Pod značkou MedPharma můžete zakoupit minerály a stopové prvky chrom, hořčík, křemík, vápník, selen, zinek nebo železo. Tyto minerály a stopové prvky jsou prodávány samostatně nebo ve vzájemných kombinacích, často doplněné vitamíny. Minerály a stopové prvky jsou kombinovány tak, aby jejich pozitivní účinky byly maximální. Minerály a stopové prvky jsou nezbytné pro zdraví a správné fungování lidského organismu. I přesto, že se vyskytují v běžné stravě, jejich příjem mnohdy není dostačující.

Z našeho sortimentu vám může zaujmout stopový prvek chrom ve formě pikolinátu. Chrom byste měli užívat, máte-li zvýšenou hladinu cukru v krvi. Též je doporučován lidem, kteří mají problémy s nadváhou a snaží se zhubnout. Stopový prvek chrom působí pozitivně i na nervovou soustavu. Mezi další látky, které jsou důležité pro správnou činnost našeho těla, patří hořčík. Minerál hořčík značky MedPharma užívejte, trpíte-li svalovými křečemi, únavou nebo psychickými problémy.

Mezi další minerály a stopové prvky, které obsahuje naše pestrá nabídka, patří kombinace látek křemík, biotin, selen a PABA. Tento produkt vyřeší všechny vaše kožní problémy, trápení s vlasy i nehty. Selen si můžete pořídit i samostatně, je doporučován lidem se zvýšeným rizikem cévních a kardiovaskulárních chorob. Za zmínku určitě stojí multiminerál, produkt, který je speciálně vyvinut společností MedPharma. Obsahuje všechny důležité minerály a stopové prvky. Je určen především pro maminky a lidi v pokročilém věku.

Dále u nás můžete zakoupit vápník, a to v kombinaci s vitamínem D, se zinkem nebo s hořčíkem. Vápník je důležitý pro správný vývoj kostí, kloubů a zubů. Má pozitivní účinky na krevní oběh, činnost srdce a na nervový systém. V našem sortimentu nechybí ani železo nebo látky jako glukosamin a chondroitin, které jsou určeny na léčbu kloubních chorob a předcházení potížím s pohybovým aparátem.

Zobrazit více »

  • Heureka - Ověřeno zákazníky Heureka - Ověřeno zákazníky
  • zavolej zavolej
  • výhody výhody